We have the desire to create and the talent to create desire!

Wij creëren verlangen vanuit de markt met als doel het behalen van resultaten voor onze opdrachtgevers. Dit doen we door verbindingen tot stand te brengen tussen alle betrokken partijen. Mensen hebben namelijk nu eenmaal de behoefte om deel uit te maken van een groter geheel, zowel binnen het bedrijf zelf als voor de doelgroep voor wie onze opdrachtgevers werken. Verbinding bepaalt het succes! Zorg daarom voor enthousiasme, inspiratie en passie. Wij dragen hieraan bij door de brand experience helder te krijgen en zetten design en online marketing in om resultaten te bewerkstelligen.
Coca Cola experience - Branding your soul goes USA
ABC Sevenum
Mattel Play! Sevenum
ABC Erbil
The Portal
Foodmood
Drukwerk4you
MORE INSPIRATION ›
×

We love being in the studio.
studio
Mark Martens
Mark Martens

STRATEGY & CONCEPTS mark@ifthen.nl
Nienke Dirkse
Nienke Dirkse

Art Direction & Design nienke@ifthen.nl
Mitchell Laurentzen
Mitchell Laurentzen

Online marketing & Data-analist mitchell@ifthen.nl
Birgit Volk
Birgit Volk

GRAPHIC DESIGN birgit@ifthen.nl
Jannah Schoofs
Jannah Schoofs

GRAPHIC DESIGN jannah@ifthen.nl
Jeri Siebers
Jeri Siebers

SPATIAL DESIGN jeri@ifthen.nl
Roos Griffioen
Roos Griffioen

COPYWRITER roos@ifthen.nl
Joeri Nuijen
Joeri Nuijen

ORDER MANAGER CREATIVE INDUSTRY joeri@ifthen.nl
Maarten Meurs
Maarten Meurs

ADVISORY & BUSINESS CONTROL maarten@ifthen.nl
Huub Linders
Huub Linders

ADVISORY & SALES SUPPORT huub@ifthen.nl